Достапност

Хотел Merry 4*

Хотел Merry 4****, се наоѓа на 500 м одалеченост од плажата Long Beach, и на 18 км одалеченост од Кушадаси.
0,00 ден.

Хотел  Merry 4****,  се наоѓа на 500 м одалеченост од плажата Long Beach, и на 18 км одалеченост од Кушадаси.
Хотелот располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани, базен, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, Wi-Fi, паркинг.
Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар и ТВ. 

Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 219 € 11.07-21.07 259 € 20.08-30.08 259 €
06.06-16.06 219 € 16.07-26-07 259 € 25.08-04.09 259 €
11.06-21.06 219 € 21.07-31.07 259 € 30.08-09.09 229 €
16.06-26.06 219 € 26.07-05.08 259 € 04.09-14.09 219 €
21.06-01.07 219 € 31.07-10.08 259 € 09.09-19.09 219 €
26.06-06.07 239 € 05.08-15.08 259 € 14.09-24.09 219 €
01.07-11.07 259 € 10.08-20.08 259 € 19.09-29.09 219 €
06.07-16.07 259 € 15.08-25.08 259 € 23.09-04.10 219 €

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок  (BB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден. 

Категоризација 4 ****
Локација Кушадаси
Тип на сместување Хотел