Достапност

Хотел Albora 3*

Хотел Albora 3*** се наоѓа на околу 1км. oдалеченост од најпознатата плажа Ladies Beach и на 1км oд центарот на Кушадаси.
0,00 ден.
Хотел Albora 3*** се наоѓа на околу 1км oдалеченост од најпознатата плажа Ladies Beach и на 1км oд центарот на Кушадаси. 
Хотелот располага со вкупно 50 соби, базен, ресторан, лоби бар. 
Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон (освен трокреветните), мини бар ( само во 
трокреветните), ТВ, Wi-fi. 
Во склоп на хотелот има Турска бања, сауна и масажа.
Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 259 € 11.07-21.07 319 € 20.08-30.08 319 €
06.06-16.06 259 € 16.07-26-07 319 € 25.08-04.09 289 €
11.06-21.06 259 € 21.07-31.07 319 € 30.08-09.09 279 €
16.06-26.06 259 € 26.07-05.08 319 € 04.09-14.09 259 €
21.06-01.07 259 € 31.07-10.08 319 € 09.09-19.09 259 €
26.06-06.07 279 € 05.08-15.08 319 € 14.09-24.09 259 €
01.07-11.07 319 € 10.08-20.08 319 € 19.09-29.09 259 €
06.07-16.07 319 € 15.08-25.08 319 € 23.09-04.10 259 €
 
Во цената се вклучени 10 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 € = 62 ден. 
Категоризација 3 ***
Локација Кушадаси
Тип на сместување Хотел