Локација: Полуостров Ситониа, населба Метаморфози, 80 км од аеродром Македонија. Развиена инфраструктура: продавници, аптеки, таверни, барови..
Плажа: Песочна, оддалечена 100 м, лежалки и чадори за сонце - со доплата.
Услуга: Појадок
Соби: 24 соби, опремени со: клима уред, сателитска ТВ, кујна, мини шпорет, фрижидер, када , туш, балкон или тераса.
Хотелски содржини: Ресторан, бар , room service, сеф , детско игралиште , базен со одвоен дел за деца.
инфо: Хотелот е отворен од Јуни до Септември. Дозволен престој со домашни миленици до 5кг.

            
                
BB - ноќевање со појадок                
HB - полупансион                
FB - полн пансион                
UL - ултра се вклучено                
AL - се вклучено                
RR - наем                
Ad - возрасно лице

Локација Метаморфози
Тип на сместување Апартман