Достапност

Apartmani ANA 3***

Апартманите Ана се наоѓаат во малата населба Артаторе, 7 км од местото Мали Лошињ, 1 км од главниот пат.
0,00 ден.

Локација: Остров Мали Лошињ, Артаторе, 7 км од местото Мали Лошињ.
Плажа: 230 м, крупен песок и каменита.
Услуга: Полупансион, појадок - шведска маса и вечера a la carte – избор на 20 вида предјадење и 40 вида главно јадење.
Клима: Да.

Опис: Апартманите Ана се наоѓаат во малата населба Артаторе, 7 км од местото Мали Лошињ, 1 км од главниот пат. Составен од две згради – ренивирана зграда I во која се наоѓа  ресторан, и нова зграда II. Во зградата I има вкупно 5 двокреветни соби, во зградата II има 5 двокреветни соби и 6 двокреветни соби со дополнителен лежај. Најблиската продавница е оддалечена 50 м, голем трговски центар во Мали Лошињ. Покрај плажата има шеталиште и неколку детски игралишта. Мирна локација. 1/2 TWC зграда I (15 м2): француски лежај, мал балкон или тераса, сателитска ТВ, фрижидер, сеф, фен, клима. 1/2 TWC зграда II (22 м2): француски лежај, мал балкон или тераса, сателитска ТВ, фрижидер, сеф, фен, клима.

инфо: ПРИСТИГНУВАЊЕ  /  ЗАМИНУВАЊЕ : ПО 14:00ч  /  ДО  10:00ч.

Категоризација 3 ***
Локација Лошињ
Тип на сместување Апартман