Достапност

Apartmani BALORDA 3***

Апартманите се наоѓаат во Пинезичи, на островот Крк, на 400м од плажа, и на 2 км од траектното пристаниште Валбиска.
0,00 ден.

Локација: Пинезичи, на островот Крк, 2 км од траектното пристаниште Валбиска.
Плажа: 400 м, крупен песок.
Услуга: Наем на апартмани.
Клима: Да

Опис: Новоизградена куќа на 200 м од местото Пинезичи, каде се наоѓаат повеќе продавници, ресторани и барови. Во куќата има вкупно 5 нови апартмани од различен тип. Гостите на располагање имаат паркинг и скара во дворот. 1/2+2 АПП СТУДИО: дневна соба со три лежаи, кујна со трпезарија, купатило, балкон или тераса насочени кон морето. 1/2+2 АПП: спална соба, дневна соба со два лежаи, кујна, купатило, балкон или тераса насочени кон морето.

инфо: ПРИСТИГНУВАЊЕ  /  ЗАМИНУВАЊЕ:  ПО 16:00ч   ДО 09:00ч. Менување постелнина, пешкири и кујнски крпи 1x неделно.

Категоризација 3 ***
Локација Крк
Тип на сместување Апартман