Достапност

Apartmani FLORA 2**

Апартманите се наоѓаат во Њивице, остров Крк. Апартманска населба Флора, 200-300 м од хотел Јадран.
0,00 ден.

Локација: Њивице, остров Крк. Апартманска населба Флора, 200-300 м од хотел Јадран.
Плажа: 200 м, крупен песок, каменита и бетонирана.
Услуга: Наем на апартмани или полупансион, појадок и вечера – шведска маса ( во хотел Јадран ).
Клима: Не.

Опис: Апартманите Флора се во монтажни куќи. 1/4 АПП:  две одвоени спални соби, кујна, купатило, тераса и балкон. 1/6 АПП: три одвоени спални соби, кујна, две купатила, тераса и балкон. 1/3 BGW: соба со три кревети и можност за дополнителен лежај, купатило. Секој апартман има свој одвоен влез со тераса. На приземје се спалните соби, дневната и кујната. На кат се сместени една или две спални соби и купатило. Објектите се стари и скромно опремени. Во близина користење на спортски терени, паркинг, продавници и ресторани.

инфо: ПРИСТИГНУВАЊЕ  /  ЗАМИНУВАЊЕ:  ПО 14:00ч   ДО 10:00ч. Менување постелнина и пешкири 1x неделно.

Категоризација 2 **
Локација Крк
Тип на сместување Апартман