Достапност

Apartmani RELAX - KRK 3***

Апартманите се наоѓаат автокамп Њивице.
0,00 ден.

Локација: Остров Крк, автокамп Њивице.
Плажа: 10 - 200 м, песочна, бетонирана и крупен песок (градска плажа).
Услуга: Наем.
Клима: Да

Опис: Нови монтажни куќички, во борова шума, во автокамп Њивице. Пред секоја куќичка има голема тераса со настрешница и гарнитура за седење (маса, две столчиња и клупа за две особи). Куќите имаат пренослива електрична скара, сателитска ТВ, фрижидер со замрзнувач, шпорет и микробранова печка. Во кампот на располагање продавници, ресторани, детски игралишта, спортски центар.

инфо: ПРИСТИГНУВАЊЕ  /  ЗАМИНУВАЊЕ:  ПО 14:00ч   ДО 10:00ч. Менување постелнина 1x неделно, пешкири и кујнски крпи да си понесат гостите. Куќите имаат клима уред кој лади и грее. Во цената е вклучен паркинг простор за еден автомобил, секој нареден се доплаќа 4 еур на ден на рецепција.

Категоризација 3 ***
Локација Крк
Тип на сместување Апартман