Достапност

Apartmani TABAR 3***

Апартманите се наоѓаат во Барбат на островот Раб, 5 км од местото Раб, 6 км од траектното пристаниште Мишњак.
0,00 ден.

Локација: Барбат на островот Раб, 5 км од местото Раб, 6 км од траектното пристаниште Мишњак.
Плажа: 500 м, крупен песок. Познатата песочна плажа Пударица 2.5 км од местото.
Услуга: Наем.
Клима: Да.

Опис: Во куќата се наоѓаат три апартмани, сите имаат поглед на море, сателитска ТВ и клима. 1/2 АПП (30м2, прв кат): спална соба со француски лежај, дневна соба со мини кујна, трпезарија и кауч на извлекување, купатило, балкон со поглед на море, фрижидер. 1/2+2 АПП (30м2, прв кат): спална соба со француски лежај, дневна соба со мини кујна, трпезарија и дополнителен лежај за две особи, купатило, балкон со поглед на море, фрижидер со замрзнувач. 1/4+3 АПП (60м2, втор кат): спална соба со француски лежај, друга спална соба со француски лежај и дополнителен лежај, одвоена дневна со двосед на извлекување, кујна со трпезарија, две купатила, три балкони – од кои два со поглед на море, шпорет, фрижидер со замрзнувач. Гостите имаат можност да користат заеднички замрзнувач, скара и тераса во дворот. Со предходна резервација и доплата можност за прикотвување чамец. До продавници 300 м, до ресторан 150 м.

инфо: ПРИСТИГНУВАЊЕ  /  ЗАМИНУВАЊЕ:  ПО 14:00ч  /  ДО 10:00ч. Менување постелнина 1x неделно, пешкири 2x неделно. Дозволен престој со домашни миленици.

Категоризација 3 ***
Локација Раб
Тип на сместување Апартман