Apartmani VILA RAMONA 4***

Вила Рамона се наоѓа во населбата Мали Кијец, на 3км од Омишаљ
0,00 ден.

Локација: Омишаљ, на островот Крк, населба Мали Кијец, на 3км од центарот.
Плажа: 120м, сопствена плажа, крупен песок, на места бетонирана. Уреден пат до плажа.
Услуга: Наем на апартмани.
Клима: Да

Опис: Вила Рамона се наоѓа во населбата Мали Кијец, на 3км од Омишаљ. Гостите имаат можност да ја изнајмат целата вила. Вила Рамона е атрактивна куќа, со убава и нова опрема. 1/6 +2 АПП: 3 спални соби, кујна (фрижидер, шпорет, трпезарија, предсобје, дневна соба со гарнитура за седење, 2 лежаи, две бањи – во едната има туш, а во другата када), две големи тераси (со гарнитура за седење). Паркингот се наоѓа пред куќата. Гостите имаат на располагање скара. Најблиската продавница е на 200м. Рестораните се наоѓаат во Омишаљ.
ПРИСТИГНУВАЊЕ / ЗАМИНУВАЊЕ: Од 14ч, до 10ч.
Инфо: Менување на постелнина 1х неделно, менување на пешкири 2х неделно.

Категоризација 4 ****
Локација Крк
Тип на сместување Апартман