Достапност

хотел BELLEVUE - Paviljon CER, BORIK I 2*

ВИД НА СОБА УСЛУГА 01.04. - 11.06 11.06. - 06.07 06.07. - 21.08. 21.08. - 16.09. 16.09. -01.11.
2 TWC BMS SAT TV F KL  7 x ПОЛУПАНСИОНИ € 179 € 218 € 255 € 218 € 179

ПОПУСТИ:
Цена по особа за 7 дневен аранжман. Возрасна особа на дополнителен лежај од 10 години 20%
Дете без лежај од 2 до 10 години 50%
Дете на дополнителен лежај од 2 до 10 години 50%
Дете до 2 години 100%

ДОПЛАТИ:
Туристичка такса за деца од 12 до 18 години 0.80 €
Туристичка такса за возрасни од 18 години 1.60 €
Доплата за полн пансион 7 €

Локација: 4 км од Улцињ, Голема плажа.
Плажа: 330 м, песочна.
Услуга: Полупансион, појадок – шведска маса и вечера - мени.

Клима: Да.
Опис: Склоп од 3 депанданси – Цер, Борик, Авала. Ресторан, аперитив бар, тераса, дискотека, продавница за сувенири, тениски терен, пинг понг, спортови на вода.

Инфо: Хотелот е реновиран 2011 година. WI-FI на рецепција - бесплатно. Паркинг – бесплатно.

 

Категоризација 2 **
Локација Улцињ
Тип на сместување Хотел