Достапност

Хотел Blue Sea 3*+

Хотелот Blue Sea е лоциран на 2 минути пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на 3км одалеченост од центарот на Кушадаси.
0,00 ден.
Хотел Blue Sea 3***+, е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach,
и на 3км одалеченост од центарот на Кушадаси.
Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот,
оби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг.
Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi. 
Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 209 € 11.07-21.07 339 € 20.08-30.08 339 €
06.06-16.06 209 € 16.07-26-07 339 € 25.08-04.09 299 €
11.06-21.06 229 € 21.07-31.07 339 € 30.08-09.09 259 €
16.06-26.06 229 € 26.07-05.08 339 € 04.09-14.09 249 €
21.06-01.07 249 € 31.07-10.08 339 € 09.09-19.09 249 €
26.06-06.07 269 € 05.08-15.08 339 € 14.09-24.09 249 €
01.07-11.07 339 € 10.08-20.08 339 € 19.09-29.09 249 €
06.07-16.07 339 € 15.08-25.08 339 € 23.09-04.10 249 €
Во цената се вклучени 10 ноќевања, со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 € = 62 ден. 
Категоризација 3 ***
Локација Кушадаси
Тип на сместување Хотел