БРАЧ

Hotel BLUESUN BORAK 3*

Локација: Бол на Брач, 800 м од градот и плажата Златни Рт. Плажа: 50 – 300 м, крупен песок, 10 минути до плажата Златни Рт. Услуга: Полупансион, појадок и вечера – шведска маса. Клима: Хотелот е климатизиран. Опис: Ресторан, аперитив бар, интернет, тераса, отворен базен со дел за деца, тераса со лежалки и чадори за сонце, детско игралиште, масажа, фитнес, пинг понг, тенис, мал фудбал, кошарка, одбојка на песок, школо за сурфање и нуркање, изнајмување велосипеди, сурф и опрема за нуркање. Wellness центар во хотелот Elaphusa. Паркинг на 100 м од хотел. инфо: Во собите 1/2 нема можност за дополнителен лежај.

0,00 ден.

hotel PASTURA 4****

Локација: Постира, 10 км од траектното пристаниште Супетар. Плажа: Хотелот е покрај плажа, каменита и бетонирана. 100 м од хотел песочна плажа. Услуга: Полупансион, појадок – шведска маса и вечера класична (избор на мени). Клима: Хотелот е целосно климатизиран. Опис: Ресторан, бар, менувачница, кафана, пицерија, ТВ сала, конференциска сала, продавница за сувенири, отворен базен, сауна, масажа, детско игралиште, изнајмување велосипеди. Во близина на хотелот билјард, пинг понг, тениски терен, фризерски салон, продавници, доктор. инфо: Соба 2+2 (спална соба, дневна соба со лежај на извлекување, купатило, балкон со поглед на море, сателитска ТВ, телефон, мини бар, фен и клима).

0,00 ден.

Филтри