Достапност

Concordia Celes Hotel - Alanya

Хотелот се наоѓа на оддалеченост од 35 км од Аланија и на 85 км оддалеченост од меѓународниот аеродром во Анталија.
0,00 ден.
За цени и слободни термини, јавете се во агенцијата. 
 
Локација
Хотелот се наоѓа на оддалеченост од 35 км од Аланија и на 85 км оддалеченост од меѓународниот аеродром во Анталија.
Сместување
Хотелот располага со стандардни, фамилијарни соби и апартмани, сите опремени со електронска картичка, сеф, LCD телевизор, купатило/WC, клима уред, мини бар, балкон.
Ресторани и барови
Во главниот ресторан во хотелот гостите можат да уживаат во богата шведска маса со специјалитети од различни кујни. Хотелот располага и неколку барови во кои гостите може да пробаат разни домашни, како и увезени пијалоци.
Активности и услуги
надворешен базен за возрасни, надворешен базен за деца, пикадо, часови по танц, вечерно шоу, мини клуб, одбојка на плажа, турска бања, фитнес центар, пинг понг, WI-F, тениски игралишта, билијард, сауна, аеробик во вода.
Категоризација 5 *****
Локација Аланија
Тип на сместување Хотел