Хотел Dabaklar 4*

Хотел Dabaklar 4**** лоциран е во центарот на градот, а одалечен околу 250 м од градската плажа.
0,00 ден.

Хотел Dabaklar 4****  лоциран е во центарот на градот, а одалечен околу 250 м од градската плажа.
Хотелот располага со вкупно 82 соби, базен, ресторан, лоби бар, wi-fi.
Секоја соба располага со клима, сопствена бања, мини бар, балкон, телефон, ТВ и Wi-fi. 
 

Tермини Цени по лице Tермини Цени по лице Tермини Цени по лице
01.06-11.06 299 € 11.07-21.07 349 € 20.08-30.08 349 €
06.06-16.06 299 € 16.07-26.07 349 € 25.08-04.09 349 €
11.06-21.06 309 € 21.07-31.07 349 € 30.08-09.09 349 €
16.06-26.06 309 € 26.07-05.08 349 € 04.09-14.09 319 €
21.06-01.07 319 € 31.07-10.08 349 € 09.09-19.09 319 €
26.06-06.07 319 € 05.08-15.08 349 € 14.09-24.09 319 €
01.07-11.07 349 € 10.08-20.08 349 € 19.09-29.09 309 €
06.07-16.07 349 € 15.08-25.08 349 € 23.09-04.10 309 €

Цените се дадени на база ноќевање со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години бесплатно, второ дете 50% попуст.
Деца од 6-11,99 години 50% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден. 

Категоризација 4 ****
Локација Кушадаси
Тип на сместување Хотел