Достапност

Хотел Golden Gate 3*+

Хотел Golden Gate ***+ се наоѓа на околу 300 м. одалеченост од Ladies Beach и на околу 2 км. одалеченост од центарот на Кушадаси.
0,00 ден.
Хотел Golden Gate ***+ се наоѓа на околу 300 м. одалеченост од Ladies Beach, 
и на околу 2 км. одалеченост од центарот на Кушадаси.
Хотелот располага со вкупно 80 соби, базен, лоби бар, ресторан, сеф на рецепција.
Сите соби се трокреветни и располагаат со клима, споствена бања, фен, балкон, мини бар, ТВ, Wi-Fi. 
 
Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 289 € 11.07-21.07 329 € 20.08-30.08 329 €
06.06-16.06 289 € 16.07-26-07 329 € 25.08-04.09 309 €
11.06-21.06 289 € 21.07-31.07 329 € 30.08-09.09 299 €
16.06-26.06 289 € 26.07-05.08 329 € 04.09-14.09 289 €
21.06-01.07 299 € 31.07-10.08 329 € 09.09-19.09 289 €
26.06-06.07 309 € 05.08-15.08 329 € 14.09-24.09 289 €
01.07-11.07 329 € 10.08-20.08 329 € 19.09-29.09 289 €
06.07-16.07 329 € 15.08-25.08 329 € 23.09-04.10 289 €

Во цената се вклучени 10 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз .
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 € = 62 ден. 
Категоризација 3 ***
Локација Кушадаси
Тип на сместување Хотел