Достапност

Hotel ADRIA 3***

Хотелот се наоѓа во Малинска на остров Крк, 100 м од центарот.
0,00 ден.

Локација: Малинска на остров Крк, 100 м од центарот.
Плажа: 300 м, крупен песок, песочна и бетонирана.
Услуга: Полупансион, појадок – шведска маса и вечера избор на мени, со салатно бифе.
Клима: Хотелот е целосно климатизиран.

Опис: Хотелот е лоциран покрај брегот, пред шеталиште. Рецепција, ресторан, бар, слаткарница, пицерија, фризерски и козметички салон, ТВ сала, лифт. Пред хотелот има паркинг со ограничен број места.

инфо: ПРИСТИГНУВАЊЕ  /  ЗАМИНУВАЊЕ:  ПО 14:00ч   ДО 10:00ч.

Категоризација 3 ***
Локација Крк
Тип на сместување Хотел