Достапност

Hotel BISEVO 3***

Хотелот се наоѓа во Комижа, на островот Вис.
0,00 ден.

Локација: Комижа на островот Вис.
Плажа: 20 м, крупен песок.
Услуга: Полупансион, појадок – шведска маса и вечера (избор на 3 мени) со салатно бифе.
Клима: Со доплата.

Опис: Ресторан, тераса, аперитив бар, ТВ сала, паркинг. Во градот : ресторани, пошта, амбуланта, аптека, галерија, кино, диско, продавници, фризерски салон, козметички салон, масажа, продавница за сувенири, банка, музеј. На плажа : мини голф, изнајмување лежалки и чадори за сонце, педалини. Изнајмување велосипеди, кошарка. Центар за нуркање во близина на хотелот.

Категоризација 3 ***
Локација Вис
Тип на сместување Апартман