Достапност

Локација: Петровац, 18 км од Будва.
Плажа: 150 м, крупен песок и песочна. Лежалки и чадори за сонце со доплата.
Услуга:   Полупансион, појадок и вечера – шведска маса со салатно бифе
Клима: Да.
Опис: Рецепција, ресторан, ресторан ‘a la carte’, аперитив бар, фитнес сала, детска игротека.
Инфо: Хотелот е реновиран во 2014 година. Паркинг – бесплатно. Wi-Fi – со доплата.


Цена по лице:

Тип на соба Услуга 23.04.18 01.06.18 01.07.18 01.09.18 01.10.18
01.06.18 01.07.18 01.09.18 01.10.18 01.11.18
2 TWC B T SAT TV S KL Полупансион 281 € 363 € 471 € 363 € 281 €

Во цената се вклучени 7 полупансиони, во соба 1/2 TWC B T SAT TV S KL, паркинг, отворен базен.
Дете до 2 години бесплатно, дете до 7 години со 50% попуст на заедничко легло. (во зависност од собата и терминот.)

Категоризација 4 ****
Локација Петровац
Тип на сместување Хотел