Достапност

Hotel EVA 2**

Хотелот се наоѓа во Суха Пунта на Раб, 5 км од местото Раб.
0,00 ден.

Локација: Суха Пунта на Раб, 5 км од местото Раб. 
Плажа: 200 м, крупен песок, бетонирана и каменита.
Услуга: Полупансион, појадок и вечера – шведска маса со салатно бифе. Со вечерата вклучен пијалок (вино, пиво, вода, сокови).
Клима: Во ресторанот.

Опис: Ресторан, аперитив бар, таверна, ТВ сала, тераса, отворен базен, тенис, мини голф, пинг понг, куглана. Нудистичка плажа во близина на хотелот.

инфо: Соба 1/2+2 : една соба со два основни лежаи и два дополнителни лежаи на спрат.

Категоризација 2 **
Локација Раб
Тип на сместување Хотел