ПОПУСТИ:

    Дете на дополнителен лежај од 2 до 7  години 50%

    Дете на дополнителен лежај од 7 до 12 години 30%

    Дете до 2 години 100%

ДОПЛАТИ:

    Туристичка такса за деца од 12 до 18 години 0.80 €

    Туристичка такса за возрасни од 18 години 1.60 €

    Доплата за полн пансион 6 €

Локација: Будва, 300 метри од центарот.

Плажа: 300 м, песочна, Словенска плажа.

Услуга:   Полупансион, појадок – шведска маса и вечера – мени.

Клима: Да.

Опис: Сите соби имаат сателитска ТВ, клима, фен за коса, дел од собите имаат тераси. Два апартмани имаат тераси со поглед на море.

Инфо: Хотелски ресторан со тераса. Паркинг – бесплатно.Wi-Fi - бесплатно.

Категоризација 3 ***
Локација Будва
Тип на сместување Хотел