Достапност

Hotel JADRAN 3***

Хотелот се наоѓа покрај плажа, 200 м од Њивица.
0,00 ден.

Локација: Покрај плажа, 200 м од Њивица.
Плажа: Крупен песок и бетонирана.
Услуга: Полупансион, појадок и вечера – шведска маса со салатно бифе.
Клима: Хотелот е целосно климатизиран.

Опис: Ресторан, тераса, кафетерија, аперитив бар, ТВ сала, бутици, здравствена ординација. Спортска понуда во хотел Камник. Тенис, мини голф, изнајмување чамци, лежалки и чадори за сонце на плажа.

инфо: Хотелот е реновиран.

Категоризација 3 ***
Локација Крк
Тип на сместување Хотел