Локација: Сутоморе.
Плажа: 20 м, крупен песок,каменита.Можност за изнајмување чадори и лежалки со доплата.
Услуга: Се вклучено:  ALL INCLUSIVE појадок, рушек и вечера шведска маса со вклучени пијалоци( точено пиво, црвено и бело вино, три вида сокови, вода). Бар, отворен од 10:00 до 22:00( газирани сокови, ладен чај, минерална вода, кафе, пиво, бело и црвено вино, ракија, грицки)
Клима: Хотелот е климатизиран.
Хотелски содржини: Ресторан, кафе бар, аперитив бар, кафетерија, тераса, спортски терени, фитнес сала, паркинг – бесплатно, Wi-Fi - бесплатно, изнајмување сеф на рецепција.
Инфо: Хотелот е реновиран 2011 година. Изнајмување лежалки и чадори за сонце на плажа.

Цени по лице:

Тип на соба Услуга 17.06.18 24.06.18 01.07.18 08.07.18 19.08.18 26.08.18 02.09.18 09.09.18
24.06.18 01.07.18 08.07.18 19.08.18 26.08.18 02.09.18 09.09.18 16.09.18
2 TWC BM T SAT TV H S KL  ALL INCLUSIVE 329  351  373  417  373  351  329  318 
2+1 TWC BM T SAT TV H S KL  ALL INCLUSIVE 329  362  384  428  384  362  329  318 

Во цената е вклучено: 7 X ALL INCLUSIVE, во соби 1/2 TWC BM T SAT TV H S KL, паркинг.
1 дете до 12 години бесплатно (во зависност од собата и терминот.) 

ДОПЛАТИ:
Туристичка такса за возрасни од 18 години 1.50 €

Категоризација 2 **
Локација Сутоморе
Тип на сместување Хотел