Достапност

Hotel MAXIM 4****

Хотелот се наоѓа на 100 м од центарот на Божаве.
0,00 ден.

Локација: 100 м од центарот на Божаве.
Плажа: 50 м, каменита и дел бетонирана.
Услуга: Полупансион, појадок и вечера – шведска маса. Со вечерата вклучен пијалок (бело и црвено вино, пиво, безалкохолни пијалоци и минерална вода).
Клима: Хотелот е климатизиран.

Опис: Ресторан со голема тераса, кафана, таверна, лифт, менувачница, интернет, тениски терен, пинг понг, отворен базен, детски базен, паркинг.

инфо: Во собите нема можност за дополнителен лежај. Лежалки и чадори за сонце покрај базен. Школо за нуркање 2x неделно.

Категоризација 4 ****
Локација Дуги Оток
Тип на сместување Хотел