Достапност

Hotel ODISEJ 3***

Хотелот се наоѓа на Островот Мљет, во сликовитото пристаниште Помена.
0,00 ден.

Локација: Остров Мљет, во сликовитото пристаниште Помена.
Плажа: 20 м, бетонирана, 500 м песочна.
Услуга: Полупансион, појадок и вечера – шведска маса со салатно бифе.
Клима: Да.

Опис: Хотелот е составен од две згради, ресторан, аперитив бар, таверна, тераса, пред хотелот може да се прикотват мали пловила. Бетониран простор за сончање, детски базен, изнајмување велосипеди, кану, кајак, сауна, масажа, педикир, фризерски салон, фитнес , нуркање.

инфо: Хотелот е обновен во 2006 година.

Категоризација 3 ***
Тип на сместување Хотел
Локација Мљет