Достапност

hotel PASTURA 4****

Локација: Постира, 10 км од траектното пристаниште Супетар. Плажа: Хотелот е покрај плажа, каменита и бетонирана. 100 м од хотел песочна плажа. Услуга: Полупансион, појадок – шведска маса и вечера класична (избор на мени). Клима: Хотелот е целосно климатизиран. Опис: Ресторан, бар, менувачница, кафана, пицерија, ТВ сала, конференциска сала, продавница за сувенири, отворен базен, сауна, масажа, детско игралиште, изнајмување велосипеди. Во близина на хотелот билјард, пинг понг, тениски терен, фризерски салон, продавници, доктор. инфо: Соба 2+2 (спална соба, дневна соба со лежај на извлекување, купатило, балкон со поглед на море, сателитска ТВ, телефон, мини бар, фен и клима).
0,00 ден.
ВИД СОБА УСЛУГА 01.04 - 27.05 27.05. - 03.06. 03.06. - 24.06. 24.06. - 08.07. 08.07. - 02.09. 02.09. - 09.09. 09.09. - 23.09. 23.09. - 07.10. 07.10. - 31.10.
 2+2 TWC BP T SAT TV SEF F S KL  7 Полупансион (дете бесплатно) € 189 € 234 € 289 € 379 € 454 € 379 € 289 € 234 € 189
 2+2 TWC BM T SAT TV SEF F S KL  7 Полупансион (дете бесплатно) € 205 € 249 € 307 € 395 € 468 € 395 € 307 € 249 € 205
 2+1/2 TWC BM T SAT TV SEF F S KL family suite  7 Полупансион (дете бесплатно) € 259 € 307 € 366 € 454 € 527 € 454 € 366 € 307 € 259

Категоризација 4 ****
Тип на сместување Хотел