Достапност

Hotelska naselba GUEST HOUSE HELIOS 2**

Хотелската населба се наоѓа во заливот Цикат, во борова шума, 1.5 км од местото Мали Лошињ.
0,00 ден.

Локација: Залив Цикат, во борова шума, 1.5 км од местото Мали Лошињ.
Плажа: 50 м, каменита, дел бетонирана и песочна (погодна за мали деца).
Услуга: Полупансион, појадок и вечера – шведска маса со салатно бифе.
Клима: Не.

Опис: Ресторан, менувачница, билјард, паркинг, кафе бар со голема тераса. Изнајмување сеф на рецепција. Во близина терен за тенис, пинг понг, детско игралиште, школо за нуркање, разни спортови на вода.

инфо: Дополнителен лежај не е наменет за возрасни особи. Во BGW нема можност за дополнителен лежај. Бунгаловите и собите се скромно опремени.

Категоризација 2 **
Локација Лошињ
Тип на сместување Апартман