Louis Creta Princess 4*

ДИРЕКТЕН ЛЕТ СОЛУН - КРИТ - СОЛУН ( инфо во агенција )
0,00 ден.

           

 

                
BB - ноќевање со појадок                
HB - полупансион                
FB - полн пансион                
UL - ултра се вклучено                
AL - се вклучено                
RR - наем                
Ad - возрасно лице                
Ch - дете     

Категоризација 4 ****
Локација Ханиа
Тип на сместување Хотел