Хотел Melike 3***

​Хотел Melike 3***, се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beach, и на 2 км од центарот на градот.
0,00 ден.

Хотел  Melike 3*** се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beach и на 2 км  од центарот на градот.
Хотелот расоплага со надворешен базен, бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг понг.
Хотелот има 72 соби, повеќето се со поглед на море, опремени се со тв, мини бар, wi –fi , фен за коса.

Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 179 € 11.07-21.07 289 € 20.08-30.08 269 €
06.06-16.06 179 € 16.07-26-07 289 € 25.08-04.09 269 €
11.06-21.06 189 € 21.07-31.07 289 € 30.08-09.09 249 €
16.06-26.06 189 € 26.07-05.08 289 € 04.09-14.09 229 €
21.06-01.07 209 € 31.07-10.08 289 € 09.09-19.09 229 €
26.06-06.07 219 € 05.08-15.08 289 € 14.09-24.09 219 €
01.07-11.07 249 € 10.08-20.08 289 € 19.09-29.09 219 €
06.07-16.07 279 € 15.08-25.08 289 € 23.09-04.10 209 €

Во цената се вклучени 10 ноќевања со појадок ( шведска маса), автобуски превоз, клима. 
Доплата за полупансион (појадок и вечера) е 30€ по лице. 
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2017- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден. 

Категоризација 3 ***
Локација Кушадаси
Тип на сместување Хотел