Myrto 2*

Хотелот се наоѓа во центарот на Врахос, едно од најпопуларните летувалиште на јонскиот брег, со сопствена песочна плажа.
0,00 ден.

Локација
Хотелот се наоѓа во центарот на Врахос, едно од најпопуларните летувалиште на јонскиот брег поради долгата прекрасна широка плажа со ситен песок, тиркизна морска вода и зелена планина.
Мало место со шеталиште покрај плажата со таверни и кафе барови, идеално за мирен, релаксирачки одмор.

Плажа
Сопствена широка, песочна плажа пред самиот хотел. 

Опис на објектот
Хотелот има дворче со тревна површина, лоби и ресторан.
Собите располагаат со клима вклучена во цената, тв, тоалет со туш кадичка, балкон кој странично гледа према море, но не сите соби имаат чист поглед према него. 

За секоја соба 2 лежалки  гратис во последните редови.. 

1/2 стандардна соба: два единечни кревети, нема можност за дополнително легло

Услуга
Ноќевање со појадок 

При резервации се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот, а остатокот по потврдувањето на резервацијата, и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот

Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадок во евра

Период Ноќевања По лице во 1/2 соба
06.06-13.06.2018 7 99.00 €
13.06-20.06.2018 7 129.00 €
20.06-27.06.2018 7 149.00 €
27.06-04.07.2018 7 159.00 €
04.07-11.07.2018 7 199.00 €
11.07-18.07.2018 7 219.00 €
18.07-25.07.2018 7 229.00 €
25.07-01.08.2018 7 229.00 €
01.08-08.08.2018 7 229.00 €
08.08-15.08.2018 7 229.00 €
15.08-22.08.2018 7 229.00 €
22.08-29.08.2018 7 219.00 €
29.08-05.09.2018 7 189.00 €
05.09-12.09.2018 7 149.00 €
12.09-19.09.2018 7 99.00 €

Плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 денари.

Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во агенција)

Клима уред и wi-fi: вклучени во цената.

Во цената не е вклучен превоз.

Напомени:

Цените се дадени по лице - минимум 2 лица плаќаат во соба
Дете до 8 г. со двајца возрасни без дополнително легло – БЕСПЛАТНО

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст на вториот термин

Категоризација 2 **
Тип на сместување Хотел
Локација Врахос