Достапност

Хотел Ozka 2*+

Хотел Ozka 2**+ е лоциран на околу 500м од центарот на градот и на околу 500м oд градската плажа.
0,00 ден.
Хотел Ozka 2**+ е лоциран на околу 500м од центарот на градот и на околу 500м oд градската плажа.
Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, ТВ соба, wi-fi, лифт, сеф на рецепција. 
Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен, балкон, ТВ, Wi-Fi.
 
Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06 134 € 11.07-21.07 219 € 20.08-30.08 219 €
06.06-16.06 144 € 16.07-26-07 219 € 25.08-04.09 209 €
11.06-21.06 154 € 21.07-31.07 219 € 30.08-09.09 209 €
16.06-26.06 164 € 26.07-05.08 219 € 04.09-14.09 189 €
21.06-01.07 184 € 31.07-10.08 219 € 09.09-19.09 179 €
26.06-06.07 194 € 05.08-15.08 219 € 14.09-24.09 179 €
01.07-11.07 209 € 10.08-20.08 219 € 19.09-29.09 179 €
06.07-16.07 209 € 15.08-25.08 219 € 23.09-04.10 179 €

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок (BB), клима и превоз. 
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
 
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2018- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 € = 62 ден. 
Категоризација 2 **
Локација Кушадаси
Тип на сместување Хотел