Достапност

Senza Inova Beach Hotel - Alanya

Хотелот се наоѓа во областа Конакли, Аланија. Има своја приватна плажа.
0,00 ден.

За цени и слободни термини, јавете се во агенцијата.  

Локација:

Хотелот се наоѓа во областа Конакли, Аланија. Центарот на Аланија се наоѓа на 18 км, додека аеродромот во Анталија е оддалечен 110 км. Има своја приватна плажа.

Сместување: 

Хотелот има вкупно 150 соби, климатизирани, сите со балкон. Содржат сеф, сателитска ТВ, мини бар, бања со туш, фен и потребните содржини.

Барови и ресторани:

Главниот ресторан ги служи трите главни оброци, на принцип шведска маса. Барот нуди локални и увозни пијалоци.

Содржини:

Отворен базен, водени лизгалки, турска бања. Одбојка на плажа, анимациони тимови со забави во текот на денот, вечерни шоу програми. 

Категоризација 4 ****
Локација Аланија
Тип на сместување Хотел