Локација: Будва, 700 метри од стариот град.
Плажа: 500 м, песочна плажа, 800 метри од плажа Могрен.

Услуга: Полупансион, појадок - шведска маса, се служи во вилата. Вечера мени-избор на 4 јадења,
се служи во ресторан Зелен Рај кој се наоѓа на шеталиштето Словенска Плажа.

Клима: Да.
Опис: Аперитив бар со тераса.
Инфо: WI-FI на рецепција - бесплатно. Паркинг – 5 € на ден.

Цена по лице

Тип на соба Услуга 23.04.18 15.06.18 22.06.18 06.07.18 17.08.18 31.08.18 14.09.18
15.06.18 22.06.18 06.07.18 17.08.18 31.08.18 14.09.18 28.09.18
2+1 TWC B TV SEF H S KL  Полупансион 263 € 285 € 307 € 329 € 307 € 285 € 263 €
3 TWC B SAT TV SEF H S KL  Полупансион 263 € 285 € 307 € 329 € 307 € 285 € 263 €
2+2 TWC B TV SEF H S KL suit Полупансион 285 € 296 € 318 € 299 € 318 € 296 € 285 €
2 TWC B TV SEF H S KL  Полупансион 252 € 274 € 296 € 318 € 296 € 274 € 252 €

Во цената се вклучени 7 полупансиони, во соба 1/2 TWC B TV SEF H S KL. 
1 дете до 14 години бесплатно (во зависност од собата и терминот. За подетални информации, обратете ни се.)

ПОПУСТИ:

Попуст за деца до 2 години 100%
Дете на дополнителен лежај до 12 години 100%
Дете на трет основен лежај од 3 до 14 години 50%
Дете на дополнителен лежај до 14 години 100%

ДОПЛАТИ:
Туристичка такса за деца од 12 до 18 години 0.80 €
Туристичка такса за возрасни од 18 години 1.60 €

Локација Будва
Тип на сместување Апартман